previous pauseresume next

نهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و محققین محترم می رساند جشنواره آموزشی شهید مطهری به منظور شناسایی،انتخاب و قدردانی از فرایندهای برتر و نوآورانه در آموزش و ایجاد بستر تبادل تجربیات و کمک به ارتقاء کیفیت آموزش در اردیبهشت ۱۳۹۵برگزار می گردد علاقمندان می توانند اطلاعات مورد نیاز را در فایل پیوست مطالعه فرمایند .

سومین فراخوان طرح های پژوهشی

 به اطلاع کلیه محققان محترم می رساند سومین فراخوان طرح های تحقیقاتی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۹۴،  از ۱۵ آذر لغایت ۱۵ دیماه ۱۳۹۴ برگزار می گردد .علاقمندان می توانند  اطلاعات مورد نیاز را در فایل پیوست مطالعه فرمایند.

مجله علمی -پژوهشی بین المللی تحقیقات اپیدمیولوژی آماده دریافت مقالات

مجله علمی - پژوهشی بین المللی تحقیقات اپیدمیولوژی (Research International Journal of Epidemiologic )آماده دریافت مقالات کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه هاو موسسات آموزش عالی و آزاد، پژوهشگران و دانشجویان محترم در زمینه اپیدمیولوژی می باشد در این راستا علاقه مندان می توانند به سایت زیرمراجعه نمایند .

http://ijer.skums.ac.ir/‎

دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسی پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسی پزشکی ایران را از تاریخ ۲۷ لغایت ۲۹ آبانماه سال جاری برگزار نماید . اساتید، محققان، دانشجویان و  علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به پایگاه الکترونیکی زیر مراجعه نمایند  .

http://icmm2015.sums.ac.ir/fa

روزجهانی هپاتیت

به مناسبت روز جهانی هپاتیت همایشی با حضور بیماران مبتلا به هپاتیت C در تاریخ ششم و هفتم مرداد ماه ۱۳۹۴ در مرکزتحقیقات بیماریهای عفونی وگرمسیری تشکیل گردید . در این جلسات در مورد بیماری هپاتیت C و راه های انتقال و پیشگیری ازآن و ضرورت درمان آن توضیحات کاملی بصورت powerpoint  ارائه شد

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران ، عفونت های بیمارستانی ، پیشگیری ، تشخیص و درمان

سومین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران ، عفونت های بیمارستانی ، پیشگیری ، تشخیص و درمان

در تاریخ  ۲۲-۲۰آبانماه ۱۳۹۴ در بیمارستان میلاد در سالن دکتر غرضی برگزار می شود.مهلت ارسال مقالات  تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ می باشد.

آدرس الکترونیکی :           www.ismb.ir
 

فراخوان بیست و چهارمین کنگره بیماریهای عفونی و گرمسیری ایران

بیست و چهارمین کنگره بیماریهای عفونی و گرمسیری ایران ازتاریخ  ۲۸ آذر ماه لغایت ۲ دی ماه ۱۳۹۴ به همراه پانزدهمین کنگره علوم پایه پزشکی بیماریهای عفونی و گرمسیری و شانزدهمین کنگره سراسری پرستاری بیماریهای عفونی وگرمسیری در تهران ,ولنجک , دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سالن امام علی (ع)برگزار می شود. هدف از برگزاری این کنگره تداوم همایش سالانه انجمن متخصصین بیماریهای عفونی و گرمسیری ایران, ارائه تازه های علمی و کاربردی درزمینه بیماریهای عفونی و گرمسیری, بررسی و تبادل در زمینه مشکلات بیماریهای عفونی کشور و ارتباط بیشتر علمی میان رشته های مختلف گروه های پزشکی و ارائه تحقیقات وپژوهشهای انجام شده می باشد.خلاصه مقالات در صورت پذیرش از سوی کمیته علمی به همان صورتی که دریافت می گردد در کتاب خلاصه مقالات چاپ خواهد شد.مهلت ارسال مقالات  تا ۱ آذرماه ۱۳۹۴ می باشد

آدرس الکترونیکی   WWW.IICCOM.ORG   :

پست الکترونیکی    <mailto:IICCOM@IICCOM.ORG> IICCOM@IICCOM.ORG  :

تلفن تماس ::۲۶۱۰۹۳۹۶-۰۲۱

دومین کنگره بین المللی و ششمین همایش کشوری بروسلوز

دومین کنگره بین المللی و ششمین همایش کشوری بروزسلوز که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۹۴ توسط مرکز تحقیقات بیماری های عفونی وگرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می گردد .قابل ذکر است که کنگره مزبوردارای امتیاز آموزش مداوم برای مشمولین قانو آموزش مداوم می باشد . ضمنا به اطلاع می رساند مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۴ است

پست الکترونیکی جهت ارسال مقالات ۶thnicb@sbmu.ac.ir

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مرکز به آدرس www.idtmrc.ac.irمراجعه نمایند .

فراخوان مقاله

 « هفتمین کنگره بین المللی بیماری های ریوی، مراقب های ویژه و سل » که از تاریخ ۲۰لغایت ۲۳ مهرماه ۱۳۹۴ (October12-15) توسط پژوهشکده سل و بیماری های ریوی ( بیمارستان دکتر مسیح دانشوری تهران ) و با همکاری انجمن ریه اروپا (ERS) و انجمن ریه آمریکا (ATS)برگزار خواهد شد ./sites/idrc.mui.ac.ir/files/102.bmp‎

انتخاب مرکز تحقیقات عفونی و گرمسیری به عنوان مرکز تحقیقاتی برگزیده دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جشنواره پژوهشی سال ۱۳۹۳

بر اساس آئین نامه ارزشیابی مراکز تحقیقاتی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مرکز تحقیقات بیماری های عفونی وگرمسیری بعنوان مرکز تحقیقاتی برگزیده دانشگاه علوم پزشکی در جشنواره پژوهش سال ۱۳۹۳،کسب این عنوان را به کلیه اساتید ارجمند ، پژوهشگران عزیز و کارمندان گرامی تبریک عرض می نمایم .

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری RSS